מלב"ב עד הבית

מגוון שירותים מקצועיים בביתם של אנשים בגיל השלישי, בדגש על התמודדות עם דמנציה ואלצהיימר

"מלב“ב עד הבית" פועל במרכז הארץ, מודיעין, בית שמש וירושלים

שירותי תמיכה בבני משפחה מטפלים ובעובדים זרים, זמין גם בזום, בכל חלקי הארץ

"מלב“ב עד הבית" הינו שירות מקצועי, לבני הגיל השלישי בכל רמות התפקוד. השירות מציע מגוון טיפולים פעילות ותרפיות, תמיכה בבני משפחה ובמטפל העיקרי ושירותים מקצועיים נוספים בדגש על אנשים עם ירידה קוגניטיבית, דמנציה ואלצהיימר. הטיפול ניתן בסביבתו הטבעית והמוכרת של האדם, בביתו שבקהילה.

בשירות ”מלב“ב עד הבית“ אנו מציעים טיפולים כמו: ריפוי בעיסוק, לשימור התפקוד הקוגניטיבי; תרפיות במוסיקה, תנועה ומחול; אומנות; ביבליותרפיה; גינון; פעילות גופנית ואימוני כושר; פוטותרפיה; ליווי רוחני; ועוד. כל הטיפולים ניתנים על-ידי אנשי מקצוע מוסמכים, המקבלים הכשרה וליווי של עמותת מלב“ב, בדגש על תחום הטיפול באדם עם ירידה קוגניטיבית, דמנציה ואלצהיימר .

teenagers and dementia
ad habayit spanish cognitive
Elderly woman and a younger woman work on a jigsaw puzzle.  Horizontal shot.
art therapy ab

הזכות לכבוד עצמי - בכל מצב תפקודי

הטיפולים הקוגניטיביים והתרפיות משפרים את איכות חייהם של אנשים עם דמנציה ואלצהיימר, משמרים את הזיכרון והתמיכה שלהם ומעניקים לאנשים רווחה ובריאות, תוך ליווי מקצועי להם ולבני משפחותיהם, באמצעות צוות מיומן ומקצועי של עובדים סוציאליים ומטפלים מוסמכים, העוסקים בליווי ובהכוונה.

תהליך קבלת השירות

  • ביקור בית של איש מקצוע המתמחה בתחום הגיל השלישי וכן בתחום הדמנציה והאלצהיימר, לביצוע הערכה של סוג הטיפול עבור המטופל ובני משפחתו.
  • בשיתוף המטופל ובני משפחתו קביעת טיפולים שבועיים, באמצעות אנשי מקצוע, לשיפור איכות החיים ולשימור תפקודים קיימים.
  • עמותת מלב"ב ממשיכה ללוות את תהליך הטיפול, תוך מתן תמיכה למטפל העיקרי ולבני משפחתו, כולל אפשרויות למיצוי זכויות באמצעות חיבור לשירותים הקיימים בקהילה.

המערכת לניהול האיכות נבדקה ונמצאה תואמת לדרישות התקן ISO 9001:2015 (הוסמך ע"י רונט)

לקבלת מידע נוסף על שירות מלב"ב עד הבית השאירו פרטים בטופס