מלב"ב למשפחה

שירות מקצועי חדש וייחודי, בנגישות ובזמינות , המיועד לבני משפחה מטפלים ביקיריהם עם ירידה קוגנטיבית

"מלב“ב למשפחה" הינו שירות חדש הניתן בכל הארץ , המיועד  לבני המשפחה- המטפלים העיקריים, המתמודדים עם יקירם עם דמנציה ואלצהיימר. השירות כולל- מידע, תמיכה אישית, ייעוץ והכוונה , קבוצות תמיכה וקבוצות טיפוליות , שירות סיוע מתכלל למשפחה בניהול הטיפול

השירותים ניתנים באמצעות ה- Zoom.

בירושלים שירותי הייעוץ ניתנים גם בבית או במשרדי העמותה.

טיפול באדם עם דמנציה הוא אתגר יוצא דופן. כמטפלים אנחנו עשויים למצוא את עצמינו משקיעים את רוב זמננו וכוחותינו בטיפול ביקירינו. לעיתים רבות אנחנו מזניחים את עצמנו בטענה שכרגע הזמן הוא לטפל בבן המשפחה. אך האמת היא שהדבר הטוב ביותר שנוכל לעשות עבורם היא לדאוג קודם לעצמנו כדי שיהיה לנו כוחות לטפל ביקירנו.

בני משפחה מטפלים מדווחים על עומס טיפולי רב הפוגע בתפקודם בבית וגם במקום העבודה. רבים מדווחים גם על תחושת בדידות אישית ומערכתית, ועל כך שאין להם את הידע והכלים לטפל נכון ביקירם.

השירותים הניתנים במלב"ב למשפחה - אונליין בזום

ייעוץ פרטני מאפשר לכם כבני משפחה המטפלים באדם עם דמנציה לקבל סיוע נקודתי עבור משבר אותו אתם חווים או אתגר שאין לכם כלים להתמודד איתו. הצוות המקצועי של מלב"ב הוא בעל ניסיון עשיר של כ- 40 שנה בתמיכה בבני משפחה.

המפגש מתקיים אונליין בזום, אורכו עד 60 דק' ובעלות של 250 ש"ח.

קבוצות התמיכה מאפשרות לכם לקבל מידע וכלים רבים אודות טיפול בבן משפחה עם דמנציה ואלצהיימר, ולחלוק את החוויה שלכם עם אנשים אשר חווים אתגרים דומים לשלכם.

המפגשים מתקיים אונליין בזום, בתדירות שבועית ובסך הכל 8 מפגשים. עלות כל מפגש החל מ- 44 ש"ח.

ניהול הטיפול מאפשר לכם כבני משפחה מטפלים לקבל שיחת ייעוץ ותמיכה קבועה עם איש טיפול קבוע. איש המקצוע ילווה אתכם לאורך תקופה ארוכה בכל הנוגע לטיפול בבן המשפחה שלכם עם דמנציה ואלצהיימר.

עמותת מלב"ב כאן בשבילכם – בשיחות אישיות, קבוצות תמיכה וכן באמצעות שירות של ניהול טיפול ביקירכם

לקבלת מידע נוסף על שירות מלב"ב למשפחה השאירו פרטים בטופס

השירות של מלב"ב - בבית. בעבודה. בכל רחבי הארץ

כל שנשאר לכם הוא לקבוע את הזמן המתאים לכם: לייעוץ, טיפול, השתתפות בקבוצת תמיכה או קבוצת טיפולית או לקבלת ליווי קבוע של מנהל טיפול באדם עם דמנציה.

אנחנו נתאים לכם את איש המקצוע המתאים ביותר לצרכים שלכם.
השירות של מלב"ב למשפחה ניתן ברוב שעות היום ע"י צוות של אנשי מקצוע המתמחים בליווי וטיפול בבני משפחה המטפלים באדם עם ירידה קוגניטיבית ודמנציה. אנשי הטיפול שלנו מקבלים ליווי והכשרה באמצעות עמותת מלב"ב לאורך כל תקופת העסקה שלהם.

תהליך קבלת השירות

  • השאירו פרטים בתיבה המופיעה למטה.
  • שיחה ראשונית עם רכזת מלב"ב למשפחה כדי לכוון ולסייע בבחירת השירות הנכון עבורכם.
  • קבלת השירות באמצעות Zoom וליווי באמצעות צוות רב מקצועי של עמותת מלב"ב.

לקבלת מידע נוסף על שירות מלב"ב למשפחה השאירו פרטים בטופס